Total ERP

Każdy ma swój własny sposób radzenia sobie z rakiem.

0 Comments

Każdy ma swój własny sposób radzenia sobie z rakiem.

„Niektóre powiązania zmieniają życie, a ludzie po prostu chcą wiedzieć, że są kochani i dbani”.

Chemioterapia Kim obejmowała adriamycynę i cytoxan, po którym nastąpił paklitaksel. „Klinicznie reaguje bardzo dobrze na leczenie i nigdy nie narzeka na nic, nawet gdy doświadczyła niszczycielskiego efektu ubocznego utraty wszystkich włosów” – mówi dr Girgis.

W ramach jej planów pomocy innym przez raka, Kim oferuje porady: słuchaj siebie. To jest indywidualna podróż. Każdy ma swój własny sposób radzenia sobie z rakiem. „Moi lekarze mnie leczą. Znają moją chorobę najlepiej ”.

„Przechodzimy przez życie ze strachem lub wiarą. Powiedziałbym: wybrać wiarę – mówi Kim. „Strach paraliżuje, osłabia i pokonuje. Ale wiara przyniesie nadzieję, zachętę, siłę i zobaczą cię. ”

Webinarars

 • Trauma, zdrowie społeczności i system prawny przestępczej

Uzyskaj potrzebną opiekę

Już teraz pacjent Henry Ford?

Za najlepsze doświadczenie, obecni pacjenci z Henry’ego Forda mogą poprosić o wizyty i samowystarczalne wizyty za pośrednictwem Henry’ego Forda Mychart. Zaloguj się do MyChart

Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

Inne opcje opieki

 • harmonogram online
 • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
 • Wizyty wideo na żądanie
 • Zaplanowane wizyty wideo

Testowanie Covid

Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Poproś o nową wizytę pacjenta

Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

 • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
 • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność https://harmoniqhealth.com * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie DemandConnect.FORM pacjent

  Pierwsze wyzwanie sztucznej inteligencji Henry’ego Forda, wystrzelone przez Henry Ford Innovations, zrobił wielki plusk w Izraela Media, gdy ogłoszono zwycięzcę. Firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji uczenia maszynowego do diagnozy, leczenia i monitorowania warunków neurologicznych będzie współpracować z Henry Ford w celu pilotowania technologii w opiece nad pacjentem.

  Przeczytaj część ubezpieczenia tutaj:

  http://www.thetower.org/5880oC-israeli-app-for-Diagnosing-Brain-diseases-ins-u-artificial-intelligence-rize/

  https: // www.calcalistech.com/ctech/articles/0,7340,l-3730184,00.html

  http://www.jpost.com/blogs/unleavened-media/haifa oparta Startup-win-75000-at-healthcare-challenge-539397

  Israeli Brain Monitor Startup Wins Henry Ford Health System AI Challenge

  https:/// /www.israel21c.org/real-czas-mózg-mózg-nomitor-international-ai-challenge/

  Nawigacja prawna i finansowa podczas i po leczeniu raka

  Prawna nawigacja

  Ocaleni raka powinni zdawać sobie sprawę z ochrony, do której mają prawo do zatrudnienia. Ustawa Amerykanie z niepełnosprawnością (ADA) chroni osób, które przeżyły raka, poszukując pracy przed dyskryminowaniem ze względu na stan zdrowia i chroni osoby z pracą przed dyskryminacją ze strony ich pracodawcy z powodu diagnozy raka.

 • Potencjalny pracodawca nie może odmówić pracy opartej wyłącznie na historii raka
 • Nie musisz mówić potencjalnego pracodawcy że miałeś raka
 • Pracodawcy muszą dokonywać zakwaterowania, które znajdują się w uzasadnieniu pracownika z rakiem
 • Dowiedz się więcej o zabezpieczeniach ADA

  Planowanie opieki jest ważne dla wszystkich Ocaleni, niezależnie od rodzaju raka, leczenia lub stadium. Upewnij się, że ukończyłeś formularz dyrektywy z wyprzedzeniem. Ten dokument prawny zapewni rodzinę i zespół opieki, zdaje sobie sprawę z twoich życzeń medycznych, jeśli nie będziesz w stanie podejmować własnych decyzji medycznych. Zwróć go do swojego zespołu opieki lub prześlij na MyChart, aby dodać go do elektronicznej dokumentacji medycznej.

  Dowiedz się więcej o planowaniu opieki zaawansowanej.

  Nawigacja finansowa

  Nawet w przypadku ubezpieczenia zdrowotnego leczenie raka może być drogie i może mieć trwały wpływ finansowy na ocalałych.

  Problemy finansowe, przed którymi stoją osoby, które przeżyły raka, obejmują:

  • Koszty leczenia lub leki nieobjęte utrzymaniem ubezpieczenia, ponieważ dług długo po zakończeniu leczenia
  • świadczeń zdrowotnych, niepełnosprawnych i ubezpieczeń na życie dostarczone przez pracodawcę, jeśli osoby, które przeżyły, nie byli w stanie pracować podczas operacji lub leczenia
  • Trudności w znalezieniu pracy po leczeniu, które oferuje zdrowie, niepełnosprawność i świadczenia z ubezpieczenia na życie
  • Rachunki gospodarstw domowych, które gromadzą się jako ocaleni, walczą o nadążanie za rachunkami za leczenie i leki

  Zbadaj następujące opcje, które pomogą złagodzić wszelkie problemy finansowe, które możesz mieć jako przeżycie raka.

  • Dodatkowy dochód. Spójrz na ubezpieczenie niepełnosprawności w ubezpieczeniu społecznym (SSDI) i uzupełniającym dochodom bezpieczeństwa (SSI), aby sprawdzić, czy kwalifikujesz.
  • Ubezpieczenie na życie. Ubezpieczenie na życie może być wykorzystywane jako źródło gotówki lub do uzyskania pożyczki. Zachowaj polisę ubezpieczeniową na życie, jeśli odejdzie z pracy. Czasami można sprzedać polisy ubezpieczeniowe na życie za część ich wartości. Skontaktuj się z firmą, aby dowiedzieć się więcej.
  • Plany emerytalne. Plan emerytury lub emerytury może być źródłem gotówki i sposobu sfinansowania dochodu z tytułu niepełnosprawności. Przeczytaj książkę świadczeń pracowniczych, aby dowiedzieć się, czy jest to opcja. Fundusze emerytalne mogą być dostępne, jeśli nadal jesteś zatrudniony i spełniasz postanowienia dotyczące trudności w swoim planie.

  Poproś zespół opieki o skierowanie Cię do pracownika socjalnego lub nawigatora finansowego, jeśli obawiasz się rachunków związane z leczeniem raka.

  ; Han · Gry ˈhangɡrē/ przymiotnik, nieformalny 1. zły lub drażliwy w wyniku głodu. Przykład: „Mam bardzo zawieszenie, jeśli przegapię posiłek”.

  To stało się źródłem żartów w popkulturze – ludzie obwiniają złe zachowanie za „hangry”, połączenie głodnego i złego. Może sam tego doświadczył. Jesteś spóźniony na lunch i grasz na współpracownika lub przyjaciela. Lub twój małżonek staje się trochę testowany, czekając na stół w zatłoczonej restauracji.

  Dina Ibrahim, M.D., lekarz medycyny rodzinnej z Henry Ford Health System, wyjaśnia, dlaczego czasami doświadczamy zmian nastroju, kiedy naprawdę dostajemy się Głodny i odpowiada na pytania dotyczące zarządzania i zrozumienia swojego „wieszaka:”

  P: Czy koncepcja bycia hangry jest prawdziwą rzeczą?

  Tak, zdecydowanie. Low blood sugar (also called hypoglycemia) can cause irritability, along with other symptoms like fatigue, headache, trouble concentrating and more.

  Q: Why does having low blood sugar affect your mood?

  Gukerz we krwi lub glukoza pochodzi z żywności i służy jako ważne źródło energii dla organizmu. Po zjedzeniu glukoza jest wchłaniana do krwioobiegu, gdzie jest przenoszony przez białko zwane A1C. Hormon zwany insuliną, który jest wytwarzany w trzustce, transportuje glukozę z A1C we krwi do ogniw, gdzie jest używany jak bateria. Jeśli zjesz więcej glukozy niż potrzebujesz, twoje ciało będzie przechowywać go w wątrobie i mięśniach lub zmieni w tłuszcz, aby można go było wykorzystać do energii. Jednak bez wystarczającej liczby glukozy twoje ciało (a zwłaszcza mózg) nie może wykonywać swoich normalnych funkcji. Właśnie dlatego, gdy poziom cukru we krwi spadnie, zaczynasz czuć się zmęczony, głodny i zepsuty.

  Niski poziom cukru we krwi również uwolnia hormony związane ze stresem, takich jak kortyzol i adrenalina, a także chemikalia zwana Stwierdzono, że neuropeptyd Y, który sprawia, że ​​ludzie zachowują się bardziej agresywnie w stosunku do otaczających ich osób. Jeśli się nad tym zastanowić, jest to sposób, w jaki nasz gatunek mógł przetrwać. Kiedy łowcy i zbieracze szukali jedzenia, mogli je dobrze działać nieco agresywnie.

  P: Jakie są sposoby ograniczenia niskiego poziomu cukru we krwi?

  Jeśli cię znasz Są podatne na zawieszenie, upewnij się, że czas na posiłki według wzorów głodu w jak największym stopniu. Możesz także jeść zdrowe przekąski przez cały dzień, aby cukier we krwi nie był zbyt niski.

  Pokarmy o wysokiej zawartości białka to dobry pomysł-garść orzechów, plasterek o niskiej zawartości tłuszczu, lub mały kubek greckiego jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu może załatwić sprawę.

  złożone węglowodany, takie jak brązowy ryż lub chleb pełnoziarnisty, są również stabilnym wyborem cukru we krwi-twoje ciało przetwarza cukier przez znacznie dłuższy czas niż ich bardziej przetworzone odpowiedniki. To samo dotyczy owoców, które są wysokie w błonnika, takie jak jabłka lub gruszki.

  mają pod ręką te przekąski, więc zawsze będziesz gotowy, zauważysz, że uczucie hangry zacznie się zacząć. Poziomy glukozy bez powodowania dużego kolca (i późniejszej awarii), takiego jak batonika czekolady lub inne wysokokarbkowe lub słodkie śmieci. ?

  Most of the time low blood sugar is short lived because even if you don’t eat, your body will try to break down fat to make sugar because it feels hunger. (Albo stan znika, gdy coś jesz lub wypijesz).

  Niebezpieczeństwo jest to, że niektórzy ludzie nie czują, gdy otrzymują niski poziom cukru we krwi lub mogą nie zdawać sobie sprawy, że mają poważne stan zdrowia, jak cukrzyca. Jeśli cukier staje się zbyt niski, może to spowodować, że funkcja mózgu zwolni na tyle, aby zemdlała. Może również sprawić, że będziesz zawroty głowy, spocone lub drżące. Kiedy cukier we krwi zanurza się w bardzo niskim poziomie, może nawet stać się nagły wypadek medyczny (szczególnie jeśli wziąłeś lek, który utrzymuje go na nisko, jak długo działająca insulina lub inne leki na cukrzycę).

  Jeśli jeśli Tak się dzieje, powinieneś spożywać słodki napój, aby szybko odzyskać poziom glukozy. Napoje metabolizuj szybciej niż jedzenie.

  Jeśli jesteś cukrzycą, śledzisz poziom glukozy zgodnie z zaleceniami lekarza lub dostawcy. Może się to różnić w zależności od tego, jak zarządzasz swoim stanem. Zawsze testuj poziom cukru we krwi, jeśli masz epizod, w którym odczuwasz objawy niskiego poziomu cukru we krwi, takie jak spocone, drżące lub zawodzące powietrze, ponieważ te same objawy mogą wystąpić, jeśli cukier jest bardzo wysoki. (Oczywiście, lekarstwo na to byłoby zupełnie inne.) Jeśli twój poziom cukru we krwi jest mniejszy niż 60 lat i nie możesz go wychować 15 lub 20 minut po wypiciu 2-4 uncji słodkiego napoju lub zjedzeniu szybkiej tabletki glukozy, ty powinien zadzwonić pod numer 911 lub poprosić kogoś o najbliższe. znak cukrzycy. Wszyscy dorośli powinni mieć fizyczne co najmniej co jeden do trzech lat, w tym badanie krwi, które może ocenić ryzyko cukrzycy. Jeśli występują historia rodziny lub inne objawy – lub jeśli badanie krwi pokazuje, że jesteś narażony na ryzyko cukrzycy – lekarz prawdopodobnie zakończy testy kontynuacyjne i doradzi kolejne kroki w oparciu o twoje wyniki.

  Objawy cukrzycy obejmują częste oddawanie moczu, nadmierny głód, pragnienie, suchość w ustach, zmęczenie, głód (słodkie jedzenie lub napoje) i rozmyte widzenie – a jeśli poziom cukru we krwi niezwykle wysoki – ekstremalne zmęczenie, nudności i wymioty.

  Aby znaleźć lekarza lub umówić się na spotkanie, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800-Henryford (436-7936).

  Dr. Dina Ibrahim praktykuje medycynę rodzinną i widzi pacjentów w każdym wieku w Henry Ford Medical Center – Southfield.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi: Diabetes, Dina Ibrahim, podstawowa opieka

  stymulacja nerwu obwodowego

  stymulacja nerwu obwodowego zapewnia impulsy elektryczne do określonego nerwu obwodowego, który powoduje ból.

  Stymulacja nerwu obwodowego jest rodzajem neurostymulacji. W tym interwencyjnym leczeniu leczenia bólu pod skórą wszczepi się stały stymulator nerwu obwodowego. To urządzenie dostarcza regularne impulsy elektryczne do określonego nerwu obwodowego, który powoduje ból, blokując te komunikaty bólu, zanim dotrą do mózgu.